Зменшимо Ваші платежі за опалення, в 3,5 рази та вище, в будинку від 150 квадратних метрівЧому ми знаємо про що говоримо? Ось лише кілька способів завдяки яким можна знизити експлуатаційні витрати: 

1. Зональна автоматика зменшить витрати на 30% 

2. На етапі архітектурного проекту плануйте хозпомещения на північну сторону - так можна знизити загальні тепловтрати будинку, а значить і витрати на опалення. 

3. Теплові насоси - це один із способів зниження експлуатаційних витрат від 3-х до 7-ми раз порівняно з традиційними джерелами. 

4. Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла - також один із способів, який значно зменшить постійні витрати. 

Ми знаємо як знизити експлуатаційні витрати внутрішньої інженерії !!!

 

І ось чому: 


- Більше 6-ти років досвіду в проектуванні та реалізації систем внутрішньої інженерії об'єктів різного призначення дав нам можливість попрацювати з різними брендами кліматичного обладнання. Також ми знаємо в яких випадках тепловий насос буде ірраціональною витратою і взагалі чи варто дивитися в бік теплових насосів. 

- Неодноразове відвідування виставки ISH, найбільшою виставки кліматичного обладнання в Європі, а також відвідування заводу-виробника теплових насосів в Австрії (лідера в ефективності теплових насосів). 

- Консультації з європейськими фахівцями. 

- Відвідування семінарів кліматичного обладнання, що представлені в Україні. Все це дозволяє нам висловлювати експертну думку, щоб Ви прийняли правильне рішення у виборі системи внутрішньої інженерії.

 

оперативність

 Близько 100 років знадобилося від розробки концепту теплових насосів до практичного застосування. Нам знадобиться не більше 3-х місяців


Консультація фахівця

Жоден виробник не має універсального модельного ряду теплових насосів, оптимального для всіх випадків. Наші консультанти підберуть найбільш підходящі пропозиції від кращого бренду

рекомендації

Замість тисячі слів, можемо запропонувати побачити наші реалізовані об'єкти в роботі. Референс-зустрічі на наших об'єктах кажуть самі за себе. Дізнайтеся, що говорять про нас замовники, які вже скористалися нашими послугами.

ефективність

Ми знаємо секрети ефективності кліматичного обладнання виходячи з десятирічного досвіду. Також ми знаємо, що трохи менше за паливною ефективністю обладнання може бути найоптимальнішим рішенням в конкретному випадку!


Монтажні роботи та сервіс

Дуже багато фахівців монтажників-сантехніків поїхали до Європи на заробітки. Ми ж монтуємо "Європу" у Вас в котельні

Гарний настрій

Наша компанія виконає всі роботи під ключ, відповідно до Ваших побажань. Поставте нам завдання і забудьте про переживання.

Скільки коштує тепловий насос? 

Скільки можна економити якщо встановити тепловий насос? Який тип теплового насоса найефективніший? Який термін окупності системи на базі теплового насоса? На всі ці питання, з радістю, дадуть відповідь фахівці нашої команди. Залишайте заявку і ми, обов'язково, зв'яжемося з Вами!