Підключення мережевого інвертора 10 кВт SMA TriPower 10000, Київська область 2015-04

10 квітня 2015 р. від
Підключення мережевого інвертора 10 кВт SMA TriPower 10000, Київська область 2015-04
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555

Мережевий інвертор – це ключовий компонент сонячної електростанції, який перетворює постійний струм (DC), що генерується сонячними панелями, на змінний струм (AC), який використовується в побутовій мережі. Мережеві інвертори також синхронізують вироблену сонячною електростанцією енергію з енергією, що подається електромережею, і дозволяють продавати надлишки електроенергії енергопостачальній компанії.

Нещодавно спеціалісти ПП "Аванте" здійснили підключення мережевого інвертора 10 кВт SMA TriPower 10000 в Київській області. Цей проект став чудовим прикладом того, як інноваційні технології SMA можуть допомогти власникам будинків економити на рахунках за електроенергію та зробити свій внесок у захист довкілля.

Чому SMA? Аванте99 обрала для цього проекту інвертор SMA TriPower 10000 завдяки його численним перевагам:

  • Висока ефективність: Інвертор SMA TriPower 10000 має один з найвищих коефіцієнтів корисної дії (ККД) на ринку, що дозволяє йому генерувати більше електроенергії з сонячних панелей.
  • Надійність: Інвертори SMA відомі своєю надійністю та довговічністю.
  • Інноваційні технології: SMA постійно розробляє нові інноваційні технології для своїх інверторів, такі як Smart Grid Connect, яка дозволяє інвертору автоматично адаптуватися до змін у електромережі.
  • Гарантія: SMA пропонує щедру гарантію на свої інвертори, що дає вам впевненість у їх якості та надійності.

Аванте99 – ваш надійний партнер у світі сонячної енергії. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з проектування, монтажу та обслуговування сонячних електростанцій. Зверніться до нас, щоб отримати консультацію та розрахунок вартості сонячної електростанції для вашого будинку.


Підключення мережевого інвертора 10 кВт SMA TriPower 10000, Київська область 2015-04
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555 10 квітня 2015 р.
Поділитися цією публікацією
Архів