Заміна контролера на об'єкті з тепловим насосом Фенікс, Київська область 2019-07

25 липня 2019 р. від
Заміна контролера на об'єкті з тепловим насосом Фенікс, Київська область 2019-07
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

Avante99 пишається тим, що може поділитися досвідом заміни контролера на об'єкті з тепловим насосом "Фенікс" в Київській області у 2019 році. Цей проект чітко демонструє, як оновлення контролера може значно розширити можливості та покращити екосистему вашого теплового насоса.

Переваги нового контролера:

  • Абсолютний захист: Новий контролер гарантує всебічний захист всіх агрегатів теплового насоса від пошкоджень, пов'язаних з виходом за робочі параметри.
  • Клімат-контроль: Завдяки новітнім технологіям, контролер здатен управляти кліматом у п'яти зонах комфортності (кімнатах). Вам більше не потрібні окремі кімнатні термостати, додаткові блоки комутації та інші пристрої. Достатньо просто встановити цифровий датчик температури в кожній кімнаті.
  • Віддалене керування: Завдяки вбудованим можливостям, ви можете керувати кліматом у вашій оселі дистанційно, з будь-якого місця та в будь-який час.
  • Широкий спектр режимів: Новий контролер оснащений режимами ГВП, пасивного холоду, погодозалежності, програми тиждень + доба та багатьма іншими.

Переваги українського рішення:

  • Доступність: Завдяки використанню українського теплового насоса "Фенікс", українського контролера та українського проектування та монтажу, ми можемо запропонувати доступні та конкурентні ціни для українських сімей та підприємств.
  • Економія: Тепловий насос "Фенікс" здатен скоротити витрати на опалення у 2 рази, а також зменшити витрати на охолодження приміщень у 5 разів!

Висновок

Заміна контролера на об'єкті з тепловим насосом "Фенікс" – це чудовий приклад того, як інновації та українські технології можуть зробити ваше життя комфортнішим, економнішим та екологічнішим.

Зверніться до Avante99 вже сьогодні, щоб отримати безкоштовну консультацію та розрахунок вартості теплового насоса "Фенікс" з новим контролером для вашого будинку або підприємства!


Заміна контролера на об'єкті з тепловим насосом Фенікс, Київська область 2019-07
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 25 липня 2019 р.
Поділитися цією публікацією
Архів