Мережева сонячна станція 30 кВт для компенсації власного споживання АЗС, Київ 2015-07

16 липня 2015 р. від
Мережева сонячна станція 30 кВт для компенсації власного споживання АЗС, Київ 2015-07
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555

У 2015 році компанія Avante99 здійснила успішний монтаж мережевої сонячної станції потужністю 30 кВт для однієї з АЗС у м. Київ. Цей проект став чудовим прикладом того, як сонячна енергія може допомогти підприємствам значно скоротити витрати на електроенергію та зробити крок до енергонезалежності.

Метою проекту було встановити сонячну електростанцію, яка б могла компенсувати власне споживання електроенергії АЗС. Це дозволило б підприємству значно скоротити свої витрати на електроенергію та зменшити залежність від традиційних джерел енергії.

Рішення:

Для реалізації проекту було використано наступне обладнання:

  • Сонячні панелі: 40 шт. сонячних панелей потужністю 310 Вт кожна (загальна потужність - 12,4 кВт);
  • Мережевий інвертор: 18 кВт трифазний мережевий інвертор.

Перший етап:

На першому етапі проекту було встановлено 12,4 кВт сонячних панелей. Ці панелі генерують електроенергію, яка потім інвертується в змінний струм та подається в мережу загального користування. Завдяки цьому АЗС може використовувати власну електроенергію, а надлишки - продавати енергопостачальним компаніям.

Нарощування системи:

У майбутньому планується нарощування потужності сонячної електростанції до 30 кВт. Це дозволить АЗС ще більше скоротити свої витрати на електроенергію та стати більш енергонезалежною.

Переваги:

Встановлення мережевої сонячної станції на АЗС має ряд переваг:

  • Економія коштів: Завдяки використанню власної електроенергії АЗС може значно скоротити свої витрати на електроенергію.
  • Енергонезалежність: Сонячна електростанція робить АЗС менш залежною від традиційних джерел енергії.
  • Екологічність: Сонячна енергія - це чисте та безпечне джерело енергії, яке не шкодить довкіллю.
  • Збільшення іміджу: Використання сонячної енергії може покращити імідж АЗС та зробити її більш привабливою для клієнтів.

Avante99 - це компанія з багаторічним досвідом роботи в сфері сонячної енергетики. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з проектування, монтажу та обслуговування сонячних електростанцій для приватних будинків, підприємств та промислових об'єктів.

Зверніться до Avante99 вже сьогодні, щоб отримати консультацію та розрахунок вартості сонячної електростанції для вашого об'єкта!Мережева сонячна станція 30 кВт для компенсації власного споживання АЗС, Київ 2015-07
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555 16 липня 2015 р.
Поділитися цією публікацією
Архів