Сонячна лавочка з USB-портами для зарядних пристроїв, Київська область, Вишгород 2018-07

24 липня 2018 р. від
Сонячна лавочка з USB-портами для зарядних пристроїв, Київська область, Вишгород 2018-07
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555

Сонячні батареї стають зрозумілішими і доступнішими для людей. Нещодавно в місті Вишгород була встановлена сонячна лавка, яка дозволяє заряджати мобільні пристрої відпочиваючим на дитячому майданчику. Завдяки компактній установці вона чудово вписалася в навколишній дизайн. Невеликий акумулятор, який знаходиться під лавкою, забезпечує заряд кількох гаджетів у похмурий час.


Переваги таких лавок очевидні:

  • прекрасний предмет оформлення ландшафту,
  • зручне місце для відпочинку та віддаленої роботи,
  • вулична зарядка для смартфонів та планшетів, яка працює за будь-якої погоди,
  • екологічне рішення для міста,
  • надійність та довговічність - термін експлуатації основних компонентів понад 20 років
  • сонячні батареї для малих навантажень забезпечують більш дешеву вартість, тому що не вимагають погодження з енергопостачальними компаніями Горенерго або Обленерго.


Лавки із сонячними батареями можуть знайти своє застосування у різних сферах: прибудинкові території, дитячі майданчики, парки та сквери, об'єкти соціально-культурної сфери, зупинки громадського транспорту.


Звертайтеся до Аванте99, наші спеціалісти допоможуть реалізувати подібний та інші проекти, оскільки наші спеціалісти мають багаторічний досвід розробки та реалізації комплексних рішень сонячних станцій будь-якої потужності для житлових будинків, підприємств та промислових об'єктів. Зв'яжіться з нами, щоб отримати консультацію та розрахунок вартості сонячної станції для вашого об'єкта.Сонячна лавочка з USB-портами для зарядних пристроїв, Київська область, Вишгород 2018-07
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555 24 липня 2018 р.
Поділитися цією публікацією
Архів