Сьогодні працюємо в суперінтенсивному режимі: з п'ятої ранку до десятої вечора 2024-07

5 липня 2024 р. від
Сьогодні працюємо в суперінтенсивному режимі: з п'ятої ранку до десятої вечора 2024-07
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

Шановні клієнти та партнери!

Сьогодні команда "Аванте99" працює у суперінтенсивному режимі. Наш день розпочався о п'ятій ранку і триватиме до десятої вечора. Ми розуміємо, що це може викликати деякі незручності, і хочемо пояснити ситуацію.

Зараз у нас дуже насичений графік, оскільки ми прагнемо встигнути задовольнити всі ваші запити та забезпечити найкращий сервіс. Якщо ми не відповідаємо одразу, це не тому, що ми не хочемо чи ігноруємо ваші запити. Ми просто працюємо з великим навантаженням і робимо все можливе, щоб забезпечити високу якість обслуговування.

Чому ми так завантажені?

  • Ріст попиту на альтернативні джерела енергії: Все більше людей обирають сонячні панелі та інші екологічні рішення для своїх будинків та підприємств.
  • Складні умови постачання: Через війну в Україні та інші фактори, логістика поставок стає складнішою, що може призвести до затримок у доставці обладнання.
  • Прагнення до кращого сервісу: Ми прагнемо надати кожному клієнту максимально якісний сервіс, що включає детальні консультації, підбір оптимальних рішень та швидке встановлення. Ми ретельно готуємо комерційні пропозиції для кожного клієнта, враховуючи всі деталі та вимоги. Також ми працюємо над тим, щоб надати точну інформацію щодо термінів поставок та встановлення обладнання. 

Ваше терпіння та розуміння дуже важливі для нас у цей період.

Ми цінуємо кожного з вас і дякуємо за ваше розуміння та підтримку. Наша команда завжди готова допомогти вам у реалізації проектів з використанням альтернативних та відновлювальних джерел енергії. Будь ласка, очкуйте на наші відповіді та пропозиції, і ми обов'язково з вами зв'яжемося.

З повагою, команда ПП "Аванте".


Сьогодні працюємо в суперінтенсивному режимі: з п'ятої ранку до десятої вечора 2024-07
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 5 липня 2024 р.
Поділитися цією публікацією
Архів