Перші зарядні пристрої для електромобілів на контролері EVCC10 власного виробництва 2017-01

9 січня 2017 р. від
Перші зарядні пристрої для електромобілів на контролері EVCC10 власного виробництва 2017-01
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

2017 рік став знаменним для Avante99, адже саме тоді ми представили перші зарядні пристрої для електромобілів, обладнані інноваційним контролером EVCC10 власного виробництва. Цей крок знаменував собою початок нашої подорожі у світ електромобільності, де ми прагнемо досягти нових вершин та пропонувати нашим клієнтам найкращі рішення.

Чому обирати зарядні пристрої Avante99?

  • Різноманіття потужностей: Ми пропонуємо зарядні станції у трьох модифікаціях: 7 кВт, 11 кВт та 22 кВт, що дає вам можливість підібрати оптимальне рішення для ваших потреб, будь то швидке заряджання електромобіля вдома або потужна зарядка на комерційному об'єкті.
  • Швидкість заряджання: Завдяки високій потужності зарядні станції Avante99 дозволяють істотно скоротити час заряджання вашого електромобіля, економлячи ваш час та ресурси.
  • Надійність та гарантія: Контролер EVCC10, що є серцем наших зарядних пристроїв, виготовлений з високоякісних компонентів та має гарантію 2 роки. Це гарантує безперебійну роботу та економні витрати на обслуговування.
  • Безпека понад усе: Ми подбали про те, щоб наші зарядні станції відповідали найсуворішим стандартам безпеки. Вбудовані системи захисту гарантують безпечне заряджання вашого електромобіля, без шкоди для вас, вашого майна та довкілля.
  • Простота використання: Вам не потрібні спеціальні знання чи навички, щоб користуватися зарядними станціями Avante99. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та чітка індикація роблять процес заряджання максимально комфортним.
  • Доступність: Ми прагнемо зробити електромобільність доступною для широкого кола людей. Зарядні станції Avante99 пропонуються за конкурентними цінами, що робить їх вигідним інвестиціям у ваше майбутнє.

Зарядні станції Avante99 – це не просто пристрої для заряджання, це інноваційний крок у світ екологічно чистого та комфортного транспорту.

Переваги зарядних станцій Avante99:

  • Інноваційні технології: Ми використовуємо найсучасніші технології, щоб зробити процес заряджання вашого електромобіля максимально ефективним та зручним.
  • Сумісність: Зарядні станції Avante99 сумісні з усіма типами електромобілів, які оснащені роз'ємом Type 2.
  • Гнучкість монтажу: Ви можете встановити зарядну станцію Avante99 як удома, так і на комерційному об'єкті.
  • Економія коштів: Завдяки можливості регулювати максимальну потужність заряду, ви можете значно економити на рахунках за електроенергію.

Замовте зарядну станцію Avante99 вже сьогодні і відчуйте переваги електромобільності на повну!

P.S. На фото перші зарядну пристрої, що вже відправляються до своїх замовників.  


Перші зарядні пристрої для електромобілів на контролері EVCC10 власного виробництва 2017-01
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 9 січня 2017 р.
Поділитися цією публікацією
Архів